Listopad 17, 2015

Zdjęcia 360 / 3D

Zdjęcia 360

Internet, obok niezliczonych zalet i przewag nad tradycyjnymi kanałami handlu i świadczenia usług, ma też swoje wady. Jedną z nich jest utrudniony bezpośredni kontakt, zarówno z drugim człowiekiem, jak i produktem. Istnieją wciąż liczne gałęzie handlu, w których niemożność dotknięcia i obejrzenia z każdej strony przedmiotów, znacznie utrudnia podjęcie decyzji o zakupie – dotknięcie produktu umożliwiają zdjęcia 360 stopni / 3d.

Jednak atrakcyjność i niskie koszty sprzedaży internetowej to coraz bardziej kusząca perspektywa, dlatego właśnie rozwijamy narzędzia, które pomagają nam przezwyciężać przeszkody wirtualnej rzeczywistości i obawy klientów. Jednym z nich są zdjęcia 3d / 360. To technologia wykonywania fotografii przedmiotów przestrzennych, zapewniająca możliwość obejrzenia ich pod każdym kątem i z każdej strony. Dzięki temu klient uzyskuje psychiczny komfort, że wie, co ogląda i w rezultacie podejmuje decyzję o zakupie Twojego produktu.

Innowacyjna metoda zdjęcia 360 / 3D znajduje się w zasięgu ręki. Dzięki naszemu, specjalnie stworzonemu studiu fotograficznemu, możesz w każdej chwili skorzystać z oferowanej przez naszą agencję reklamową usługi zdjęć 360 / 3D. A jeśli Twoja siedziba znajduje się poza Lublinem, możesz swoje produkty wysłać do nas kurierem.

Zdjęcia umożliwiające animowanie i obracanie przedmiotów w przestrzeni oferujemy w kilku wariantach technologicznych, spośród których wybierasz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Elastyczna oferta pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze w sytuacji, kiedy nie ma konieczności tworzenia zaawansowanych projektów, by Twoi klienci już na pierwszy rzut oka poczuli różnicę i zaczęli chętniej kupować Twoje produkty.

Zdjęcia 360 nie są wyłącznie zabiegiem estetycznym, służącym uatrakcyjnieniu wizualnej strony Twojego sklepu internetowego. To narzędzie marketingowe o potężnej sile rażenia, którego obszarem działania jest psychologia. Zapewnienie klientowi komfortu psychicznego płynącego z możliwości obejrzenia produktu z każdej strony, a także uświadomienie mu, że korzystasz z najnowszych zdobyczy technologii w prowadzeniu swojej działalności, służy budowaniu zaufania do firmy oraz ułatwia podjęcie decyzji zakupowej. Fotografia 360, stosowana wraz z innymi środkami marketingowymi to sposób na budowanie relacji z klientem oraz przewagi nad konkurencją.

zdjęcia 360 zdjecia 3D wywrotka zdjecia 360 buty zdjecia obrotowe choinka zdjecia obrotowe wazon zdjecia 3D drukarka zdjecia 360 Synology  krzeslo 360 fotografia produktowa Puma fotografia 3D 360