Listopad 16, 2015

Ulotki

Ulotki – zleć je profesjonalistom

Ulotka reklamowa to jedna z najstarszych form promocji produktów i usług. W marketingu tradycyjnym poręczna, lekka i treściwa forma ulotki, która mieści się w każdej kieszeni, zapewnia szybkie dotarcie do klienta, zwłaszcza, gdy wręczana jest przez ładną i uśmiechniętą hostessę.

W zależności od tego na jakim polu działasz i jaka jest Twoja grupa docelowa, ulotki reklamowe mogą okazać się najlepszym medium reklamowym i skutecznym nośnikiem treści tam, gdzie nie istnieją takie pojęcia jak facebook, banner reklamowy, strona internetowa czy reklama adwords,

Nie odeślesz przecież leciwej emerytki na fanpage, by tam doczytała sobie informacje na temat Twojego produktu czy usługi!

Z drugiej strony musimy oczywiście pamiętać, że ulotki bywają często kojarzone z pewną nachalnością i zbędnością – wciskaniem czegoś na siłę. Jedno ulotne spojrzenie na ulotkę zaważa na decyzji przeczytania lub wyrzucenia Twojej oferty do śmieci.

To wystarczający powód, by opracować ulotkę reklamową, którą nie tylko klient zechce przeczytać, ale ze względu na projekt i wykonanie, zamiast wyrzucić do kosza zrobi z niej na przykład zakładkę do książki.

W Agencji Reklamowej Lublin jesteśmy przeciwnikami wszystkiego co sztampowe, banalne i nieefektowne, dlatego nawet prostą ulotkę traktujemy jak wyzwanie i element kampanii reklamowej lub wizerunkowej. Po prostu nie lubimy, gdy nasi klienci marnują pieniądze i zamiast rozwijać się, ulegają złudzeniu, że zrobienie byle czego będzie zawsze lepsze niż nierobienie niczego.

Myśląc o ulotce reklamowej oferujemy Ci nie tylko złożenie projektu z materiałów dostarczonych. Kreatywna współpraca z klientem obejmuje projektowanie, doradztwo wizerunkowe, możliwość zrobienia fotografii reklamowej i produktowej oraz stworzenie lub redakcję tekstów promocyjnych, które zapewnią optymalne nasycenie ważnej treści w dobrym tekście.

W naszej siedzibie położonej w centrum Lublina będziesz mieć możliwość nie tylko omówienia przy kawie materiałów nawet tak podstawowych jak ulotka reklamowa, ale otrzymasz do ręki garść próbnych wydruków, dotkniesz papieru, ocenisz kolorystykę i wreszcie wybierzesz ostateczny projekt. Twój komfort i zadowolenie jest naszą misją i sensem funkcjonowania jako agencja reklamowa, dlatego nie stawiamy murów tajemniczości między nami a naszymi klientami. Nabywcy traktują nas jak partnerów w procesie osiągania sukcesu, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Jesteśmy tu by sprawić, że za każdym razem gdy pomyślisz: “ulotki Lublin”, odpowiesz sobie: “Tak! Agencja Reklamowa Lublin!”.

 

projektowanie ulotek lublin

ulotki amazing grafika

ulotki Lublin

ulotki aroma projekt

ulotki aroma projekt 1

ulotki aroma projekt 2