Listopad 16, 2015

Strony Internetowe Lublin

Strony Internetowe Lublin – twój pomysł nasza realizacja

Strony internetowe to narzędzia, które służą zarówno firmom działającym globalnie, jak i działalnościom skierowanym do społeczności lokalnej, w mieście, powiecie czy województwie. Na projektowanie stron www decydują się sklepy, zakłady usługowe, a nawet wolni strzelcy szukający zleceń w swojej okolicy.

Dlaczego tak się dzieje?

Wiąże się to ze zmianami zachowań konsumenckich. Coraz częściej nasi klienci, zanim podejmą jakąkolwiek decyzję zakupową, wolą upewnić się w Internecie, przeglądając strony internetowe. Sprawdzają jaki towar mogą zastać w sklepie z armaturą, w jakich godzinach pracuje pralnia chemiczna, a nawet czy danego dnia lokal gastronomiczny jest w ogóle otwarty. Do przekazania takiej informacji nie wystarczy banner reklamowy czy ulotka reklamowa. Nasi klienci, tak samo jak my, nie lubią marnować czasu – wolą wszystko wcześniej sprawdzić na stronie internetowej.

JESTEŚMY Z LUBLINA

Internet nie ma granic – to stwierdzenie tylko w pewnej części jest prawdziwe. Obecność na lokalnym rynku to również konkretny przyczółek na wirtualnej mapie. Świadczą o tym wszelkie wyniki badań i raporty (takie jak Google Analytics). Nie wyszukują nas przecież klienci z Bogoty czy Vancouver, ale z Lublina, Puław, Kraśnika czy Lubartowa. Dla nich działamy i do nich pragniemy docierać z naszą ofertą. Aby skutecznie zaznaczyć się w Internecie, należy formułować treści tak, aby na naszej stronie Internetowej odwiedzający poczuli się komfortowo. Dlatego właśnie warto powierzyć projektowanie stron www agencji, która Lublin zna, bo z niego pochodzi. Niuanse związane z historią, architekturą, a nawet gastronomią, jak również polityką Lublina to atut, który sprawi, że dzięki dobrze zaprojektowanej stronie www klienci intuicyjnie będą wybierać właśnie Twoją firmę.

JESTEŚMY W LUBLINIE

Interesuje Cię stworzenie lub usprawnienie Twojej strony internetowej, ale nie chcesz rozmawiać o tym z kimś, kogo nie widzisz? Nie masz czasu i ochoty pisać czterdziestu maili opisujących Twoją wizję projektu strony? Doskonale to rozumiemy! Dlatego specjalnie dla naszych klientów otworzyliśmy biuro agencji w centrum Lublina. Aby dokładnie zaplanować projektowanie strony www, zapraszamy Cię do naszej przytulnej siedziby, abyśmy mogli o tym porozmawiać bez niepotrzebnej presji. Zależy nam na dokładnym zrozumieniu Twoich potrzeb, dlatego cenimy sobie to, że w Lublinie wybierasz agencję, która słucha, słucha, słucha i …częstuje kawą z ciastkami. Potem po prostu siadamy do komputerów i załatwiamy całą robotę – szybko i dokładnie, czyli tak, jak sobie tego życzysz.

JESTEŚMY DLA LUBLINA

Misją Agencja Reklamowa Lublin jest dostarczanie usług w postaci projektowania stron internetowych, projektowania graficznego oraz dostarczania reklamy internetowej o najwyższej jakości i potencjale marketingowym klientom z Lublina.

Ponieważ mieszkamy, pracujemy, projektujemy i tworzymy strony internetowe w Lublinie, zależy nam, by nasze miasto piękniało również w świecie wirtualnym. Dlatego też chętnie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi klientami. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco i możemy dostarczać rozwiązania dopasowane do lubelskiego tu i teraz.

JAK DZIAŁAMY?

Tworzenie strony www zaczynamy zawsze od rozmowy. Zaprzyjaźniamy się z Twoją wizją, wczuwamy w Twoje potrzeby i postaramy się opowiedzieć naszymi słowami Twoją historię. Jeśli proponowana narracja Ci odpowiada,  zabieramy się do planowania struktury serwisu oraz projektowania graficznego strony www. Aby odwiedzający twoją stronę internetową odnalazł na niej informacje jakich potrzebuje, prowadzimy testy i nieustannie doskonalimy projekt strony, aż uzyskamy stuprocentowe zadowolenie. Wreszcie możemy przekazać Twoją wymarzoną stronę, aby służyła Ci jak najlepiej.

W większości przypadków współpraca z agencją reklamową kończy się na tym etapie. My jednak mamy dla Ciebie…

…dobrą wiadomość!

Oddanie strony to dla nas wcale nie koniec projektu! Nie zostawimy Cię z tym zagadnieniem bez pomocnej dłoni. Zdajemy sobie sprawę, że administracja serwisem www bywa uciążliwa i – zwłaszcza na początku – przypomina pilotowanie boeinga. Dla Agencji Reklamowej Lublin projektowanie strony www to również systematyczne wsparcie klienta w jego drodze do internetowego sukcesu. Dlatego wraz ze stroną www otrzymujesz od nas nieustające zaproszenie do siedziby w centrum Lublina, aby dalej przy kawie i ciastkach śledzić poczynania strony po drugiej stronie lustra.

projektowanie strontworzenie stronpozycjonowanie stron

 

tworzenie stron www