Listopad 16, 2015

Plakaty Banery Kalendarze

Plakaty Banery Kalendarze – projektowanie

W Agencji Reklamowej Lublin dbamy o to, by wszystkie, nawet pozornie oczywiste i mało wymagające materiały czy gadżety reklamowe, takie jak plakaty, banery reklamowe i kalendarze, były użytecznym i skutecznym sposobem na zaznaczenie swojej obecności w świecie materialnym. Nie poprzestajemy jednak na tym i do każdego tego typu zlecenia podchodzimy z otwartą głową, dbając o to, by wszystko co idzie w świat, było wizytówką naszych klientów i budowało ich wizerunek, przyczyniając się do ich sukcesu na rynku.

Aby wykonać projekt materiałów reklamowych takich jak plakaty, banery reklamowe czy kalendarze zawsze wcześniej zbieramy informacje na temat naszego klienta i jego otoczenia biznesowego. Wizerunek firmy, jej profil oraz dynamika mówią nam, jakiego typu materiały reklamowe będą najbardziej pożądane. Grupa docelowa i profil klienta podpowiadają formę, kolorystykę, typografię i kompozycję materiałów tak, aby nie trzeba było błądzić wzrokiem, by znaleźć poszukiwane informacje. Wreszcie informacja o konkurencji mówi nam, co należy zaakcentować i wyeksponować, aby dać do zrozumienia w czym nasz klient jest dobry i może zapewnić lepszą usługę czy produkt, niż inna firma z branży.

Wiedza o Twojej firmie, Twoich klientach i Twojej konkurencji, pozwala nam tworzyć plakaty, kalendarze i banery efektywne, estetyczne i oryginalne.

Ważne jest dla nas to, byśmy mogli jak najlepiej poznać Twoje potrzeby, oczekiwania i mocne strony. Dlatego w celu omówienia konkretnych projektów zapraszamy Cię na spotkanie do naszej siedziby w centrum Lublina. Dzięki temu będziemy mogli przy kawie, w miłej i twórczej atmosferze stworzyć ofertę skrojoną dokładnie na Twoje potrzeby. Poświęcenie czasu klientowi i gruntowne poznanie jego potrzeb jest tym, co nas wyróżnia wśród agencji reklamowych w Lublinie.

W RAMACH NASZYCH USŁUG OFERUJEMY:

  • projekty materiałów reklamowych takich jak banery reklamowe, kalendarze, plakaty
  • konsultacje merytoryczne dotyczące treści, kompozycji i koncepcji wizualnej materiałów reklamowych
  • pomoc w dobraniu formatu, nakładu i kanałów dystrybucji poszczególnych materiałów reklamowych z uwagi na takie czynniki jak profil Twoich klientów czy metody działania konkurencji
  • druk i dostawę materiałów reklamowych
  • dystrybucję materiałów reklamowych wraz z pełnym raportowaniem i ewaluacją podjętych działań

plakaty lublin

plakaty lublin

plakaty reklamowe Lublin

plakaty reklamowe Lublin

projektowanie grafiki szyld JU

projektowanie baner JU