Listopad 16, 2015

Zdjęcia produktowe – Packshot

Zdjęcia produktowe

Profesjonalna fotografia produktowa – packshot kształtuje Twój wizerunek na rynku. Przecież to Twoje produkty świadczą o Tobie i stanowią obraz Twojej organizacji, kultury biznesowej, jakości technologicznej, czy wreszcie nawet obsługi klienta. To da się wyczuć, dlatego warto od samego początku zadbać o to, by klient odniósł pozytywne wrażenia na Twój temat – za pośrednictwem zdjęć na stronie internetowej, w katalogu, billboardzie, czy ulotce reklamowej.

Zdjęcia produktowe to, obok jego opisu, absolutna podstawa obecności firmy w Internecie. Ta oczywistość nie oznacza jednak, że prawidłowe zwirtualizowanie i opisanie produktu to sprawa prosta. Wyobraźmy sobie bazar, na którym dziesiątki sprzedawców krzyczy do klienta, próbując zachwalać swój towar. Z wszechobecnego chaosu ciężko jest wyłowić właściwy przekaz. Takie  właśnie wrażenie odnosi klient w Internecie, próbując podjąć decyzję zakupową. W rezultacie klient szuka oferty innej niż wszystkie, która pozwoli mu dostrzec unikalne cechy produktów i usług. Takie zadanie stawiamy przed inteligentną fotografią produktową – dobrze wykonana nadaje charakter i styl przedmiotom, które przy odpowiedniej manipulacji światłem może nadać im charakter energetyczny, bądź tajemniczy, ekskluzywny lub przyjazny, pobudzający lub uspokajający.

Sprawdź jak to możliwe! Obejrzyj przykładową galerię zdjęć produktowych wykonanych przez Agencja Reklamowa Lublin.

Zdjęcia produktowe wykonujemy za pomocą sprzętu o najwyższych parametrach, w studio, które specjalnie stworzyliśmy w naszej siedzibie. Dzięki temu możesz liczyć na szybkie, sprawne i profesjonalne obsłużenie Twojego zamówienia. Jednak jeśli twoje produkty znajdują się w miejscu innym niż Lublin, nie ma najmniejszego problemu. Po prostu wyślij do naszej agencji kurierem produkty, które chcesz sfotografować, a otrzymasz je razem z wysokiej jakości fotografiami szybciej niż sądzisz.

Ilekroć przychodziło Ci na myśl, oglądając strony wielkich graczy na rynku, co sprawia, że ich oferta wygląda tak atrakcyjnie, powinieneś zwrócić uwagę na zdjęcia produktowe tam zamieszczone. Z pewnością ich jakość spełnia najwyższe standardy warsztatowe i graficzne. Taką właśnie jakość otrzymasz od Agencji Reklamowej Lublin. Wykonamy fotografie nie tylko idealnie precyzyjną, oświetloną i ostrą, ale również wykorzystamy naszą wiedzę i Twoje wskazówki tak, by jak najlepiej oddać charakter produktu.

packshot

zdjęcia produktowe

packshot

packshot

packshoty

packshots

zdjęcia packshotowe

packshot

agencja reklamowa Lublin crossbow 1

agencja reklamowa Lublin crossbow 2

agencja reklamowa Lublin crossbow 3