Listopad 16, 2015

Fotografia Reklamowa

Fotografia Reklamowa produktów

Świat reklamy to wielkie pole do popisu i ogromny wachlarz możliwości promowania swoich usług i sprzedawania produktów, jednak rzadko daje drugą szansę. Szybkość przeglądania, na przykład stron internetowych w poszukiwaniu produktów oraz ich ogromna ilość sprawiają, że mamy jedynie krótką chwilę na przyciągnięcie wzroku potencjalnego klienta i skłonienie go do zakupu akurat u nas.

Zwiększeniu szans na sukces w sprzedaży internetowej i tradycyjnej służy szeroko pojęta fotografia reklamowa. Liczą się tu nie tylko piksele, światło, ekspozycja czy otoczenie, ale również warsztat, gust i intuicja fotografa. Dlatego, bazując na naszych umiejętnościach, doświadczeniu oraz wyczuciu, jesteśmy gotowi zaoferować Ci fotografię reklamową na najwyższym poziomie, która sprawi, że nawet potencjalnie nieciekawy przedmiot nabierze koloru, energii i blasku, finalnie wprost mówiąc do klienta: Kup mnie!

Ponieważ lubimy mieć kontrolę nad cały procesem obsługi naszych klientów, w obszarze fotografii reklamowej szczególnie, stworzyliśmy w Agencja Reklamowa Lublin własne, kompletnie wyposażone studio fotograficzne, w którym wykonamy zdjęcia Twoich produktów, niezależnie od tego, co oferujesz. Możesz mieć pewność, że fotografia produktowa, które od nas otrzymasz, będą odznaczały się wysoką jakością i indywidualnym podejściem. Gwarantujemy wydobycie z fotografowanych przedmiotów 100% marketingowego potencjału.

Sądzimy, że odpowiedź mogła być tylko jedna, dlatego serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie na próbne zdjęcia, które ostatecznie pokażą, jak wielką różnicę dla Twojego biznesu może uczynić profesjonalnie wykonana fotografia reklamowa.

W RAMACH USŁUGI „FOTOGRAFIA REKLAMOWA” OFERUJEMY:

  • fotografię produktową – tzw. packshot – zdjęcia z jednolitym, czystym tłem gotowe do zamieszczenia na stronie Internetowej oraz do wydruku na billboardach, ulotkach i w katalogach
  • zdjęcia 360 – animowane, obracające się zdjęcia ukazujące przedmioty z każdej strony, z możliwością umieszczenia na nich specjalnych punktów uruchamiających dodatkowe funkcjonalności (np. szczegółowe opisy)
  • zdjęcia jedzenia – najsmaczniejszy obszar fotografii produktowej – muszą być wykonane tak, by chciało się je schrupać wraz z monitorem

packshot zdjecia produktowezdjecia 3d 360zdjecia jedzenia

fotografia reklamowa

 

zdjęcia reklamowe

fotografia reklamowa

fotografia reklamowa

zdjęcia reklamowe

fotografia reklamowa narzedzie

packshot sinus lampy 3

packshot sinus lampy 2

packshot sinus lampy 1